Dank

De Nationale Onderwijspubquiz werd gedragen door vele mensen. Onze grote dank gaat dan ook uit naar:

  • Fridolin van der Lecq die ons zo fantastisch technisch heeft ondersteund.
  • Het Freudenthal-instituut dat ons zo genereus hun studio beschikbaar heeft gesteld.
  • De artiesten die onze muziekronde zo hebben opgevrolijkt
  • Pedro de Bruyckere en Melissa Anthuenis van Blue & Broke voor de geweldige liedjes in de pauze.

En alle mensen/instituten die zo lief waren ons prijzen op te sturen:

NaamTwitter
Claire Ohlenschlager@claire_ohl
Rolf Hut@RolfHut
PO-Raad@sanderdankelman
Arnold Jonk@ArnoldJonk
Jet Idskes@JetIdskes
Ageeth Nijboer@AgeethNijboer
Erno Mijland@ernomijland
Arie Slob@arieslob
Walhallab@marcomout
Manon van der Sar@manonvandersar
Nienke Goethals@nienke300188
NostriVini@nostrivini
Karin Winters@karinwinters
Didactief@didactiefonline
Tamar van Gelder / Aob@vantamar
Lobke Vlaming@lobkevlaming
Brigitte IJpelaar@bijtje12
Mark Veerman / Pica@Uitgeverij_pica
Easytoys@EasytoysNL
@Meestert@meestert
Eva Naaijkens@EvaNaaijkens
TeacherTapp.nl@TeacherTappNL
Koen Steeman@koensteeman
Astrid Poot@astridpoot
Tessa van Zadelhof@warempel
Vives magazine@vivesmagazine
Vereniging Openbaar Onderwijs@marcofrijlink
Casper Hulshof@CasperHuls
Pascal Cuijpers@pascalcuijpers
Bertram+de Leeuw@bertramdeleeuw
Dominique Sluijsmans@dmasluijsmans
Judith Porcelijn@sterke_school
LessonStudyNLWouter v Joolingen
Malmberg@malmberghelpt
Heutink ict@RobertTerhalle
Prowise@Prowise_NL
Bovenal Onderwijs@BovenalDe
René Kneyber@rkneyber
Pedro de Bruyckere@thebandb
Monique Roders@muurwater
Jan Tishauser@JanTishauser
Back to top