De uitslag

Ook de Nationale Onderwijspubquiz heeft een uitslag natuurlijk.

Allereerst de top 3. Wat een fantastische scores! Van harte gefeliciteerd, Glory Day’s, Team Boerenverstand en Nollie’s Angels!

 Teamnaam1&23&45&6TOTperc.
1Glory days!1722266589%
2Boerenverstand1721266488%
3Nollie’s Angels1722246386%

Video van de uitslag:

En dan de nummers 4 t/m 10. Zij krijgen een prijzenpakket. We nemen binnenkort contact op voor de adresgegevens. Van harte gefeliciteerd! The best of the rest zijn er twee: Team Confetti en Classes Angels! Geweldig!

RangTeamnaam1&23&45&6TOTperc.
4Team Confetti1821216082
4Klasses Angels1922196082
6Het Open Venster1720225981
7HAASS1619235879
7#juffieontour1720215879
9Onderwijswijven1619225778
10Alle neuzen dezelfde kant op1619215677
10Purple Rain1422205677

En als laatste de rest. Er is fantastisch gescoord (later wat statistieken) en bedenk dat wij er ook volstrekt olympisch in staan: “Meedoen is belangrijk dan winnen!”  Tot volgend jaar! Let op: deze lijst begint met nummer 12. Dat komt dus omdat er 11 teams waren met een betere score.

RangTeamnaam1&23&45&6TOTperc.    
12De Easy Jets1420215575
13Team Zuurkool1519195373
14LaLoBo Let's Go! 1417215271
15De Kamergeleerden1014224663
15Schoolinfo1016204663
15Aries Fun Palace1017194663
15Jenaplan Jong1117184663
15Uil van Harderwijk1216184663
15Haniballies1216184663
15#onderwijsvrienden1418144663
22CGUUUUU818194562
22Team scholieren en studenten1116184562
22IKC De Bavinck1216174562
22team #kleinekapitein1118164562
22Calamari Fritti1417144562
27Gezellige Twitterjuffen1214184460
27Is het voor een cijfer?1216164460
27Nog leuker1216164460
27De Leeghoofden1315164460
27Team Ratjetoe1316154460
32Great Xpectations1410194359
32VSO Herenwaard1016174359
32Besoyen1115174359
32Borrelstein1214174359
32De Harde Kern1116164359
32De Bintjes1215164359
32Odyseeërs1117154359
32Coornhert1117154359
32The originals1414154359
41Team PO-Raad1114174258
41Willi1917164258
43De Starters912204156
43Team Barricade1111194156
43De Hekkensluiters815184156
43Hans Dames815184156
43A231014174156
43Team Onderwijsontwikkeling1312164156
43Samen bereik je meer917154156
43Team Apenkoppen1115154156
43De schoolschoffies1214154156
43CorDeo Scholen1116144156
43De Haorendonkse Denkers1116144156
43Sjoeën Limburg1018134156
43Zijlijners uunietet #teamouders1315134156
43ONS kent ons1316124156
57Kom maar door met die bitterballen!139184055
57ADE NL BE914174055
57OCWappies915164055
57De Bavokring916154055
57Zwaar leven 1015154055
57Swingende Schoolleiders1213154055
57Onderwijskennis Noord Nederland1016144055
64Team Leraarambtenaar711213953
64Perfect Pair617163953
64IvhOhohohoho1013163953
64Lumpsum United1013163953
64OMT (Onderwijs Motivatie Team)1014153953
64Familie Onderwijsneuzen 917133953
64Rode Helmdragende Catamaran Zeilers1115133953
64De vrolijke economen1214133953
64Team Blocked Favorites1214133953
73Verdrag van Nolens614183852
73De Juffies van Texel616163852
73IJskoud Oost815153852
73Team Egidius816143852
73Brasinga!1113143852
73t Startnest1113143852
79SBO Amersfoortse Keien515173751
79Onderwijsvriendjes516163751
79BovenbouwExcellent615163751
79JoKo814153751
79Gewoon, Nee!814153751
79OAS UNITED1013143751
79Lierelanders167143751
79Team Didactief816133751
79Gelukkige Leraren1113133751
79De Gideonsbende1212133751
79Geintje1016113751
79maan roos vis1017103751
91Meet the world614163649
91Tourtoto614163649
91#teammbo714153649
91Pubquizcollective1110153649
91Klavertje 4814143649
91Allemachies7achies814143649
91Puppieogen1012143649
91Waskie914133649
91Me-anders dan vroeger1112133649
91Highschool Sweethearts1112133649
91alfrink915123649
91Geen beco zonder eco915123649
91SVDLO121593649
104Team Drijbörg89183548
104#doesformalief812153548
104Blended mbo812153548
104Wij hebben altijd gelijk'616133548
104Het Avontuur814133548
104Ho Ho Ho1012133548
104Stadenesch Beroepencollege1012133548
10430 jaar later1111133548
104WIJNstein1111133548
104Blokhuus716123548
104Freudenthal914123548
104De Minkeblinkers1013123548
104Quizgirls1013123548
117Team 010140203447
117 Accent Capelle912133447
117Kwistut912133447
117Team MLI - LUK 20814123447
117Plom1112113447
117Nuldèrteam1112113447
117Ratjetoe1014103447
117Irma!101593447
117Boef111493447
126De Onderwijzemeisjes613143345
126Trambaan811143345
126Onderwijswappies910143345
126Flippos812133345
126Zonder drank en bitterballen, Angelique1010133345
126De Maria's 615123345
126team kaasfondue714123345
126D.I.Models913113345
126Voor spek en bonen1012113345
126#OOPdoetOOKmee1210113345
126KBS De Zonnewende914103345
126Onderwijsneuzen 2 141183345
126TeamFLEX141273345
139Curio ISK116153244
139Futura612143244
139DiPH810143244
139Witte geit?!810143244
139Brugtoppers811133244
139Zöstere713123244
139team HULP714113244
139L'histoire se repete1110113244
139De Deventer Planeters814103244
139Onderwijsleuk913103244
1397seesreunited101393244
150Kozai Kenkyuu611143142
150abacus710143142
150Klokkebeiers710143142
150Ivoren toren612133142
150#HNE711133142
150Goudse stroopwafeltjes911113142
150Mixed grill1010113142
150De Pabomiepen119113142
150TKS714103142
150Swipe right for education714103142
150AQUAREL912103142
150(Onder)weizen uit het Oosten912103142
150Meesterlijk129103142
150bv embeo71593142
150Koekies91393142
150TeamMeppel111193142
166#teameconomie312153041
166Onwijs Gronings510153041
166Meesters en Juffen met Dromen510153041
166Qwizzkidz811113041
166De Bonkies109113041
166Marimba109113041
166Marmix't127113041
166De Eitjes713103041
166Onze Wereld119103041
166Team Toezicht81393041
166DROOM WORDT WAARHEID81393041
166DROOM WORDT WAARHEID81393041
178De Anderwijzers69142940
178JAM610132940
178#TeamWinnen89122940
178De Avonturiers13882940
182Team Risk79122838
182zusjes & zwagers79122838
182Adrie en de meisjes89112838
182fc Parallellepipedum810102838
182Matzertjes99102838
182Sushi799102838
182KIM81192838
182Meesters van de Modder81192838
182TeamZaanlandsLyceum91092838
182SK'tjes11892838
192Bavinci59132737
192De Tolletjes 510122737
192De quarantainejuffies87122737
192Klasse-apart96122737
192Onderwijsneuzen 1214112737
192Hyperion512102737
192Boysparents107102737
192The Fantastic 491082737
192HET team10982737
192Wiboschool81272737
202Brabants Onderwijs Duo58132636
202Rettich76132636
202Team thuis 68122636
202Nutmaatjes78112636
202Don Boscoschool Sint-Niklaas511102636
202De dorstigen79102636
202SWS De Diamant 161192636
202Team Le Mélange71092636
202TegenBeterWetenIn81082636
202de misfits81082636
202Vengaboys61372636
202Sweetlake 79ers61372636
202researchED71272636
202Veenendaal71272636
202Teall Eulenspiegel81172636
202Team Bronsgroen Eikenhout11872636
218Edukwakers312102534
218Dwaze Stapelaars510102534
218Aap Noot Mies69102534
218Schoolzussen51192534
218Team Eat A Lot7992534
218Effentables51282534
218Calimocho8982534
218De Flierefluiters9882534
218De Sappige Hertjes81072534
218Hopen dat het beter wordt9972534
218Zaanse sleuteltjes10872534
218The Winners Take It Al10962534
230Le mouton blanc58112433
230De Kop76112433
230Smurf6992433
230Kennix6992433
230Juffen uit Midden Limburg10682433
230Blij uit Balans61262433
230Team Ouddorp81332433
237SLBijna58102332
237Kakkerlakken67102332
237TEAM Unicornetto's7972332
237SCOHelden11662332
241Het zonnige Zuiden 31092230
241Blobbink!5892230
241On(der)wijsMeppel6792230
241Smells like education spirit5982230
241Talentstad9582230
241No limit41172230
241Edu'MIEE71142230
241The BVMBO Stars9942230
249#MegaBelangrijkOnderwijs36122129
249Pfff64112129
249PCSBOB56102129
249De Onderwijspelsluizen74102129
249Meesterschap5882129
249AltijdTeLaat51062129
249Bikerbabes6962129
249De Denker6962129
249DaWoMa7862129
249ADHDer die te laat mee doet41252129
249Dikke David81032129
260Methodenaartjes4882027
260The Fantastic Fontys Five 4882027
260Happy20216682027
260mix127582027
260Diana21172027
260Diana21172027
260Rosano31072027
260U36952027
260Juf en co8842027
269Wijrustenuit4781926
269Wat kookt Walter vandaag?5681926
269Huub van thuis 31061926
269TeamWoerdenPOPRO6851926
269Warrink51041926
269Drents Duo9731926
275SO-TOPPERS70111825
275test01171825
275Quizpelturig6751825
275best of both worlds 6751825
275Last Minute5941825
275Piraten31231825
281team Zijlijners9081723
281Noad5751723
281Pabomeiden6651723
284Yes we can9601521
285Chrimi2561318
286Toermalicious!3451216
287Evidence Informed 4341115
288Team ELkaar1631014
289Babiaan800811
290Struijkelaars50057
290Mrs. Einstein02357

 

Back to top